Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.4. 17:30
AB124
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
27 : 31
22.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - SK Velká Bystřice
25 : 28
18.3. 17:00
AB091
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
32 : 28
19.2. 15:00
AB070
Liberec - HC Zlín
26 : 31
20.11. 16:00
AB047
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice 1921
24 : 30
12.11. 18:00
AB039
HBC Strakonice 1921 - Náchod
34 : 27
22.10. 17:00
AB031
Dvůr Králové - Liberec
29 : 20
25.9. 17:00
AB012
Chodov - Náchod
32 : 25
2 liga muži JZČ
6.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
20.11. 18:00
AC044
TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka
32 : 27
2.liga muži CD-baráž
20.5. 15:00
ACD002
S.Vršovice - Dukla B
26 : 23
2.liga muži SVČ
3.12. 15:00
AD058
Ml. Boleslav - Jablonec
29 : 24
23.10. 15:30
AD032
L.Vršovice - Jablonec
24 : 26
1.liga starší dorostenci
29.4. 13:30
AG124
Jičín - Talent Plzeň
26 : 26
20.11. 14:00
AG047
Talent Plzeň - HBC Strakonice 1921
24 : 19
12.11. 16:00
AG039
HBC Strakonice 1921 - Zubří
22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
23.10. 17:30
AH032
L.Vršovice - ELP Jablonec
31 : 25
25.9. 15:00
AH012
Chodov - Náchod
26 : 35
1.liga mladší dorostenci
29.4. 15:30
AJ124
Jičín - Talent Plzeň A
31 : 23
19.2. 13:00
AJ070
Liberec - HK Lovosice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 15:00
AKB115
D.Králové - 1.HC Pardubice
32 : 25
18.3. 15:00
AKB091
D.Králové - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 27
22.10. 15:00
AKB031
D.Králové - TJ Sokol Úvaly
23 : 38
1.liga ženy
8.4. 12:30
AR114
HC Plzeň - H.Brod
28 : 24
5.3. 17:00
AR085
Kobylisy - Slavia VŠ Plzeň
26 : 34
12.2. 16:00
AR072
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
31 : 33
4.12. 16:30
AR060
HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
25 : 26
2.liga ženy - západ
12.2. 18:00
AS072
S.Vršovice B - J.Hradec
21 : 37
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 14:00
AUA125
S.Vršovice - H.Brod
30 : 24
5.3. 19:00
AUA085
Kobylisy - DHC Plzeň
25 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.