Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Radek Dvořák
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
4.12. 08:00
AP011
Hvězda Cheb - TJ Turnov
16 : 8
2.liga ženy - západ
29.4. 12:00
AS121
Astra - Ústí n.L.
32 : 16
23.4. 15:00
AS115
Ústí n.L. - Č.Budějovice
19 : 32
9.4. 15:00
AS110
FK Hvězda Cheb - Astra
16 : 26
1.4. 18:00
AS103
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
30 : 34
19.2. 14:00
AS076
Slavoj Tachov - Milevsko
35 : 21
12.2. 16:30
AS070
FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov
21 : 31
5.2. 13:00
AS063
Kobylisy B - Slavoj Tachov
21 : 35
17.12. 15:00
AS064
FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá
13 : 22
13.11. 14:00
AS048
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
25 : 32
23.10. 14:00
AS026
Slavoj Tachov - Sokol Písek B
22 : 21
1.liga starší dorostenky - západ
29.4. 10:00
AUA121
Astra Praha - DHC Plzeň
21 : 31
30.10. 18:00
AUA032
DHK Baník Most - Kobylisy
32 : 18
28.9. 15:30
AUA003
DHK Baník Most - Slavoj Žirovnice
20 : 11
24.9. 15:00
AUA007
DHC Plzeň - S.Vršovice
35 : 30
1.liga mladší dorostenky
24.9. 13:00
AV007
DHC Plzeň - S.Vršovice
20 : 22
2.liga mladší dorostenky - západ
23.4. 13:00
AVA115
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
32 : 19
1.4. 16:00
AVA103
HK Spartak Ústí n.L. - TJ Slavoj Tachov
31 : 20
19.2. 12:00
AVA076
TJ Slavoj Tachov - DHK Baník Most
18 : 29
5.2. 11:00
AVA063
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
29 : 21
7.12. 18:00
AVA043
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
32 : 33
13.11. 12:00
AVA048
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
17 : 22
30.10. 15:30
AVA032
DHK Baník Most - Kobylisy
24 : 17
23.10. 12:00
AVA026
TJ Slavoj Tachov - Písek
20 : 29
28.9. 13:30
AVA003
DHK Baník Most - Slavoj Žirovnice
26 : 19
mladší žákyně
8.1. 13:30
E038
Hvězda Cheb - DHC Plzeň A
13 : 13
8.1. 12:00
E036
Hvězda Cheb - Tachov B
14 : 2
8.1. 10:30
E034
Hvězda Cheb - DHC Plzeň B
15 : 4
8.1. 09:00
E032
Hvězda Cheb - Tachov A
16 : 18
20.11. 14:00
E029
DHC Plzeň B - Tachov A
5 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.