Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Radek Dvořák
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
22.10. 14:30
A029 - Šťáhlavy
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
37 : 24
2 liga muži JZČ
24.9. 17:00
AC009
Košutka - Č.Budějovice
37 : 26
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 12:30
AH127
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
22.4. 12:30
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
28 : 15
18.2. 12:30
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
28 : 25
22.10. 12:30
AH031
TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec
37 : 28
2.liga mladší dorostenci JČ
7.5. 14:30
AKA127
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
32 : 31
22.4. 14:30
AKA115
Sokol Šťáhlavy - TJ Loko Č.Budějovice
38 : 29
22.4. 10:00
AKA104
Talent Plzeň "B" - TJ Loko Č.Budějovice
46 : 22
Český pohár žen
9.10. 15:30
AN010
Slavoj Tachov - Slavia VŠ Plzeň
10 : 17
Žákovská liga starších žáků
30.4. 18:00
AO240
Pardubice - Lovosice
25 : 22
30.4. 16:00
AO238
Most - Pardubice
29 : 15
30.4. 14:00
AO236
Karviná A - Most
25 : 21
30.4. 13:00
AO235
Zlín - Pardubice
33 : 17
30.4. 10:00
AO232
Most - Zlín
20 : 17
21.1. 17:00
AO069
Házená Mělník - Most
22 : 22
21.1. 15:00
AO067
Dukla A - Házená Mělník
30 : 18
21.1. 13:00
AO065
Házená Mělník - Jičín
26 : 23
21.1. 11:00
AO063
Jičín - Most
18 : 23
21.1. 09:00
AO061
Most - Dukla A
19 : 24
Žákovská liga starších žaček
12.3. 16:15
AP180
J.Hradec - Háje A
16 : 18
12.3. 15:20
AP179
Písek A - Kobylisy II A
17 : 24
12.3. 14:25
AP178
DHK Most - J.Hradec
14 : 12
12.3. 13:30
AP177
Háje A - Písek A
12 : 10
12.3. 10:45
AP174
Háje A - DHK Most
11 : 17
12.3. 08:55
AP172
DHK Most - Písek A
20 : 15
4.12. 14:25
AP018
SC Bohumín - Kobylisy II A
13 : 25
4.12. 13:30
AP017
TJ Turnov - Slavia
1 : 37
4.12. 11:40
AP015
Slavia - Kobylisy II A
15 : 14
4.12. 10:45
AP014
TJ Turnov - SC Bohumín
7 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.