Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Anna Schneiderová
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
22.10. 14:30
A029 - Šťáhlavy
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
37 : 24
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 15:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ D.Cerekev
40 : 15
19.3. 17:00
AH091
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
32 : 20
22.10. 12:30
AH031
TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec
37 : 28
1.liga mladší dorostenci
23.10. 11:00
AJ033
HK Baník Most - Karviná
23 : 32
2.liga mladší dorostenci JČ
19.3. 15:00
AKA091
Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň "B"
30 : 23
1.10. 15:00
AKA014
Talent Plzeň "B" - Sokol Vršovice A
28 : 27
Žákovská liga starších žáků
30.4. 18:00
AO240
Pardubice - Lovosice
25 : 22
30.4. 16:00
AO238
Most - Pardubice
29 : 15
30.4. 14:00
AO236
Karviná A - Most
25 : 21
30.4. 13:00
AO235
Zlín - Pardubice
33 : 17
30.4. 10:00
AO232
Most - Zlín
20 : 17
21.1. 18:00
AO070
Jičín - Dukla A
18 : 36
21.1. 16:00
AO068
Dukla B - Jičín
30 : 22
21.1. 14:00
AO066
Most - Dukla B
17 : 12
21.1. 12:00
AO064
Dukla A - Dukla B
30 : 17
21.1. 10:00
AO062
Dukla B - Házená Mělník
17 : 23
Žákovská liga starších žaček
9.4. 17:15
AP220
Poruba - Slavia
17 : 30
9.4. 16:20
AP219
DHK Zora Olomouc - Písek A
27 : 17
9.4. 13:35
AP216
Písek A - Házená Mělník
24 : 18
9.4. 11:45
AP214
Slavia - Házená Mělník
33 : 9
9.4. 10:50
AP213
Poruba - Písek A
21 : 15
4.12. 16:15
AP020
Kobylisy II A - TJ Turnov
27 : 13
4.12. 15:20
AP019
Slavia - Hvězda Cheb
24 : 10
4.12. 12:35
AP016
Hvězda Cheb - SC Bohumín
14 : 16
4.12. 09:50
AP013
Kobylisy II A - Hvězda Cheb
16 : 12
4.12. 08:55
AP012
SC Bohumín - Slavia
8 : 23
2.liga ženy - západ
23.4. 15:00
AS115
Ústí n.L. - Č.Budějovice
19 : 32
11.3. 16:30
AS096
FK Hvězda Cheb - Kobylisy B
22 : 25
5.2. 13:00
AS063
Kobylisy B - Slavoj Tachov
21 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.