Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Marek Bareš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
22.4. 16:00
AC119
S.Vršovice - Košutka
31 : 24
8.4. 18:00
AC111
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
18.3. 18:00
AC096
Košutka - Třeboň
39 : 20
2.liga muži SVČ
8.5. 19:30
AD127
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
26.3. 17:30
AD101
1.HC Pardubice - Náchod "B"
37 : 27
12.3. 17:30
AD088
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
4.3. 17:00
AD083
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
26 : 22
1.liga starší dorostenci
4.3. 15:00
AG083
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
24 : 24
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 13:30
AH088
1.HC Pardubice - Loko Louny
26 : 22
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 18:00
AKB119
Vršovice B - TJ Sokol Úvaly
34 : 29
26.3. 15:30
AKB101
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
12.3. 15:30
AKB088
1.HC Pardubice - Loko Louny
33 : 42
4.3. 13:00
AKB083
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
46 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 15:25
AO258
Karviná A - Náchod
27 : 22
21.5. 14:30
AO257
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
21.5. 12:40
AO255
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
21.5. 09:55
AO252
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
21.5. 09:00
AO251
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
30.4. 17:30
AO250
Šťáhlavy - Jičín
25 : 18
30.4. 16:30
AO249
Liberec - TJ Cement Hranice A
24 : 29
30.4. 13:30
AO246
TJ Cement Hranice A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 23
30.4. 11:30
AO244
Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 25
30.4. 10:30
AO243
Šťáhlavy - TJ Cement Hranice A
30 : 22
30.4. 09:30
AO242
Pepino SKP Fr.-Místek A - Liberec
28 : 17
18.3. 16:45
AO190
Karviná A - Talent A
21 : 22
18.3. 15:50
AO189
Házená Mělník - Žeravice
22 : 18
18.3. 13:05
AO186
Žeravice - Liberec
30 : 17
18.3. 11:15
AO184
Talent A - Liberec
30 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.