Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Eva Voláková
Mateřský klub
DHC Plzeň
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
21.5. 18:15
A072
TJ Lokomotiva Plzeň B - Starý Plzenec
24 : 24
9.4. 16:00
A043
Košutka B - Šťáhlavy
36 : 25
16.10. 16:00
A025
Košutka B - Bolevec M.A.T.
36 : 30
10.9. 13:30
A003
Starý Plzenec - VŠ Plzeň "B"
26 : 23
2.liga muži SVČ
2.4. 15:30
AD108
L.Vršovice - Sokol Úvaly
24 : 30
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 17:30
AH108
L.Vršovice - Liberec
25 : 26
18.2. 12:30
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
28 : 25
19.11. 12:30
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy - L.Vršovice
32 : 17
24.9. 12:30
AH007
TJ Sokol Šťáhlavy - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 14
2.liga mladší dorostenci JČ
19.2. 15:00
AKA067
Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice A
34 : 29
19.11. 14:30
AKA043
Sokol Šťáhlavy - Jiskra Havlíčkův Brod
30 : 24
2.liga mladší dorostenci SČ
2.4. 13:00
AKB108
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
22 : 27
Český pohár žen
11.9. 14:00
AN002
Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
25 : 18
Žákovská liga starších žaček
11.3. 17:00
AP200
Slavoj Žirovnice - VŠ Plzeň A
33 : 12
11.3. 16:00
AP199
SC Bohumín - DHC Plzeň A
9 : 20
11.3. 13:00
AP196
DHC Plzeň A - Házená Mělník
26 : 8
11.3. 12:00
AP195
SC Bohumín - Slavoj Žirovnice
23 : 22
11.3. 10:00
AP193
Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň A
16 : 23
2.liga ženy - západ
26.2. 16:00
AS082
Milevsko - Č.Budějovice
20 : 32
4.12. 14:00
AS059
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
29 : 23
2.10. 14:00
AS015
Slavoj Tachov - Astra
22 : 25
1.liga starší dorostenky - západ
15.10. 17:30
AUA019
DHC Plzeň - Kobylisy
37 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
2.10. 12:00
AVA015
TJ Slavoj Tachov - DHK Pardubice
16 : 32
starší žákyně
19.3. 14:00
C062
DHC Plzeň A - Lázně Kynžvart
19 : 17
19.3. 11:45
C059
DHC Plzeň A - HC Plzeň
33 : 7
19.3. 09:30
C056
Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
12 : 14
17.9. 09:30
C003
VŠ Plzeň A - DHC Plzeň A
14 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.