Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
Házená Jindřichův Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC128
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
8.4. 18:00
AC111
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
25.3. 17:00
AC102
TJ D.Cerekev - Libčice n. Vlt.
18 : 34
11.3. 18:00
AC085
Třeboň - VŠ Plzeň
30 : 20
5.3. 16:00
AC082
H.Brod - Č.Budějovice
37 : 25
26.2. 17:00
AC076
TJ D.Cerekev - H.Brod
25 : 26
26.2. 11:00
AC074
Sezimovo Ústí - Třeboň
26 : 31
18.2. 18:00
AC069
H.Brod - Libčice n. Vlt.
25 : 35
17.2. 19:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
31 : 23
27.11. 11:00
AC051
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
20 : 33
5.11. 17:00
AC016
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 28
15.10. 18:00
AC030
Třeboň - Košutka
27 : 24
1.10. 17:00
AC015
TJ D.Cerekev - TJ Lokomotiva Plzeň
20 : 31
17.9. 17:00
AC005
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 24
2.liga muži SVČ
9.4. 17:30
AD114
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
31 : 25
2.liga starší dorostenci Č
9.4. 13:30
AH114
1.HC Pardubice - TJ D.Cerekev
46 : 19
25.3. 15:00
AH102
TJ D.Cerekev - TJ Sokol Bělá
22 : 31
26.2. 15:00
AH076
TJ D.Cerekev - L.Vršovice
22 : 27
26.2. 09:00
AH074
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
33 : 21
1.10. 15:00
AH015
TJ D.Cerekev - Loko Louny
18 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
11.3. 16:00
AKA085
Třeboň - Sokol Šťáhlavy
24 : 27
5.3. 14:00
AKA082
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Loko Č.Budějovice
45 : 47
18.2. 16:00
AKA069
Jiskra Havlíčkův Brod - Talent Plzeň "B"
23 : 32
17.2. 17:00
AKA071
Třeboň - TJ Loko Č.Budějovice
31 : 28
17.9. 13:00
AKA005
TJ Loko Č.Budějovice - Třeboň
24 : 29
2.liga mladší dorostenci SČ
27.11. 09:00
AKB051
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 36
Žákovská liga starších žáků
30.4. 17:00
AO210
U. Hradiště - TJ STM Olomouc
17 : 24
30.4. 16:00
AO209
Házená Mělník - Třeboň
15 : 20
30.4. 15:00
AO208
Sokol N. Veselí A - U. Hradiště
26 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.