Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
3.9. 16:00
AM006
Rokycany - L.Vršovice
29 : 27
Žákovská liga starších žaček
11.3. 17:00
AP200
Slavoj Žirovnice - VŠ Plzeň A
33 : 12
11.3. 16:00
AP199
SC Bohumín - DHC Plzeň A
9 : 20
11.3. 13:00
AP196
DHC Plzeň A - Házená Mělník
26 : 8
11.3. 12:00
AP195
SC Bohumín - Slavoj Žirovnice
23 : 22
11.3. 10:00
AP193
Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň A
16 : 23
14.1. 16:45
AP090
Bohunice - DHC Plzeň A
7 : 20
14.1. 14:00
AP087
DHC Plzeň A - TJ Turnov
32 : 5
14.1. 13:05
AP086
Otrokovice - Písek A
17 : 19
14.1. 10:20
AP083
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
14.1. 09:25
AP082
Písek A - TJ Turnov
22 : 11
1.liga ženy
26.3. 16:00
AR099
S.Vršovice - Kunovice
38 : 36
12.2. 15:00
AR071
Kobylisy - HC Plzeň
26 : 28
11.12. 16:00
AR062
S.Vršovice - HC Plzeň
27 : 33
3.12. 14:00
AR059
H.Brod - S.Vršovice
26 : 32
23.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Olomouc B
28 : 27
28.9. 16:00
AR018
S.Vršovice - Kobylisy
23 : 21
2.liga ženy - západ
30.4. 16:00
AS123
FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
15 : 23
26.3. 18:00
AS099
S.Vršovice B - Astra
26 : 35
12.2. 17:00
AS071
Kobylisy B - Č.Budějovice
23 : 27
11.12. 18:00
AS062
S.Vršovice B - Č.Budějovice
22 : 40
23.10. 11:00
AS030
Kobylisy B - FK Hvězda Cheb
30 : 24
18.9. 14:00
AS004
Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
22 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
1.4. 14:30
AUA103
DHC Plzeň - H.Brod
37 : 26
3.12. 10:00
AUA059
H.Brod - S.Vršovice
32 : 39
28.9. 14:00
AUA018
S.Vršovice - Kobylisy
39 : 34
1.liga mladší dorostenky
1.4. 16:30
AV103
DHC Plzeň - H.Brod
32 : 23
11.12. 14:00
AV062
S.Vršovice - Slavia
27 : 39
3.12. 12:00
AV059
H.Brod - S.Vršovice
29 : 34
2.liga mladší dorostenky - západ
18.9. 12:00
AVA004
TJ Slavoj Tachov - DHK Loko Liberec
30 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.