Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.6. 18:15
A079
TJ Lokomotiva Plzeň B - Rokycany
38 : 31
27.5. 13:30
A073
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
26 : 23
21.5. 18:15
A072
TJ Lokomotiva Plzeň B - Starý Plzenec
24 : 24
13.5. 16:00
A068
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
1.5. 15:00
A054
Rokycany - Starý Plzenec
21 : 31
30.4. 17:00
A052
Košutka B - Starý Plzenec
22 : 30
6.11. 18:00
A040
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
27 : 24
23.10. 18:00
A031
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 33
22.10. 16:00
A032 hala
Rokycany - Košutka B
28 : 28
1.10. 16:00
A019 hala
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 21
1.10. 13:30
A017
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
33 : 21
28.9. 18:00
A013 hala
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
29 : 22
18.9. 18:00
A005 hala
Bolevec M.A.T. - Rokycany
19 : 23
10.9. 17:00
A001
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
23 : 17
10.9. 13:30
A003
Starý Plzenec - VŠ Plzeň "B"
26 : 23
2 liga muži JZČ
8.4. 17:00
AC114
Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
31 : 26
26.11. 17:00
AC053
Košutka - S.Vršovice
23 : 34
12.11. 17:00
AC042
Košutka - H.Brod
33 : 25
23.10. 15:30
AC033
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
30 : 14
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
2.liga muži SVČ
29.4. 17:00
AD121
Loko Louny - Slavia
25 : 31
22.4. 10:00
AD119
Dukla B - Sokol Úvaly
37 : 26
13.4. 20:00
AD070
Sokol Úvaly - HK Lovosice B
24 : 31
2.4. 15:30
AD108
L.Vršovice - Sokol Úvaly
24 : 30
10.12. 15:30
AD065
L.Vršovice - Náchod "B"
17 : 22
25.9. 15:30
AD010
L.Vršovice - HK Lovosice B
30 : 36
1.liga starší dorostenci
22.4. 14:00
AG119
Dukla - TJ Sokol Úvaly
39 : 14
13.4. 18:00
AG070
TJ Sokol Úvaly - HK Lovosice
18 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 14:30
AH121
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 19
2.4. 17:30
AH108
L.Vršovice - Liberec
25 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.