Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 11:00
AE027
Napajedla - Ivančice
32 : 32
2.10. 17:00
AE014
Juliánov - Ivančice
26 : 31
2.liga muži SM
3.12. 12:30
AF059
Luhačovice - L.Zubří
29 : 37
15.10. 10:30
AF026
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
28 : 34
1.10. 10:30
AF015
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 43
24.9. 15:00
AF007
Uničov A - L.Zubří
29 : 21
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 09:00
AIA052
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
16.10. 09:00
AIA018
TJ FS Napajedla - Bohunice
33 : 35
2.liga starší dorostenci SM
25.2. 15:00
AIB053
Vsetín - Zlín
24 : 39
19.2. 14:30
AIB052
Zlín - Litovel
26 : 24
11.2. 15:00
AIB045
Vsetín - Litovel
29 : 24
11.12. 10:00
AIB043
Zlín - Olomouc
39 : 14
3.12. 18:00
AIB037
Vsetín - HC Zubří "B"
41 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
26.3. 17:30
AIC010
V. Bystřice - Sokol Juliánov
50 : 31
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
6.5. 11:30
AID025
Vsetín - HK Bystřice p.H.
48 : 30
22.4. 13:15
AID020
Žeravice - Vsetín
41 : 30
11.3. 18:00
AID005
Vsetín - Žeravice
44 : 26
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 17:00
AIE019
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
19.3. 14:30
ALB092
Hranice - Zlín
31 : 37
12.3. 18:00
ALB088
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
24.9. 13:00
ALB007
Házená Uničov - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 39
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO180
Pepino SKP Fr.-Místek A - U. Hradiště
26 : 18
18.3. 14:00
AO177
U. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
20 : 9
18.3. 11:15
AO174
U. Hradiště - Most
27 : 23
18.3. 10:20
AO173
Pepino SKP Fr.-Místek A - Náchod
20 : 19
18.3. 08:30
AO171
Náchod - U. Hradiště
31 : 28
Žákovská liga starších žaček
12.2. 15:30
AP108
Písek A - Zlín A
9 : 20
12.2. 14:30
AP107
Kunovice - Hvězda Cheb
19 : 7
12.2. 12:30
AP105
Hvězda Cheb - Zlín A
11 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.