Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Karel st. Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC124
Třeboň - Libčice n. Vlt.
27 : 21
25.3. 18:00
AC098
Třeboň - H.Brod
34 : 26
19.3. 17:00
AC095
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 22
12.3. 11:00
AC086
Zruč n.S. - Košutka
18 : 17
26.2. 11:00
AC073
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
30 : 28
26.11. 18:00
AC054
H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 28
24.9. 15:00
AC010
H.Brod - TJ D.Cerekev
23 : 26
2.liga starší dorostenci Č
15.10. 13:00
AH029
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice
18 : 11
2.liga mladší dorostenci JČ
29.4. 16:00
AKA124
Třeboň - Talent Plzeň "B"
24 : 27
25.3. 16:00
AKA098
Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
24 : 27
26.11. 16:00
AKA054
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Žďár n. S.
25 : 26
2.liga mladší dorostenci SČ
12.3. 09:00
AKB086
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly
31 : 23
26.2. 09:00
AKB073
TJ Sparta Kutná Hora - D.Králové
30 : 28
Žákovská liga starších žaček
13.5. 14:00
AP297
Písek A - Jiskra H. Brod A
13 : 19
13.5. 12:00
AP295
Jiskra H. Brod A - SC Bohumín
19 : 15
13.5. 09:00
AP292
Kobylisy II B - Jiskra H. Brod A
10 : 23
13.5. 08:00
AP291
Strakonice - Písek A
12 : 9
14.1. 14:30
AP077
Hvězda Cheb - Strakonice
17 : 21
14.1. 11:30
AP074
Hvězda Cheb - Házená Mělník
22 : 10
2.liga ženy - západ
2.4. 15:00
AS105
Sokol Písek B - J.Hradec
30 : 28
3.3. 19:00
AS087
J.Hradec - Milevsko
39 : 18
19.2. 17:00
AS078
Sokol Písek B - Turnov
30 : 14
11.12. 16:00
AS065
Milevsko - Sokol Písek B
15 : 35
4.12. 15:00
AS057
Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb
22 : 19
16.10. 16:00
AS021
Milevsko - J.Hradec
17 : 26
2.10. 15:00
AS013
Sokol Písek B - Ústí n.L.
28 : 22
1.10. 18:00
AS017
J.Hradec - FK Hvězda Cheb
29 : 16
1.liga starší dorostenky - západ
5.3. 13:00
AUA090
Slavoj Žirovnice - Písek
24 : 25
30.10. 13:00
AUA036
Slavoj Žirovnice - H.Brod
26 : 21
2.10. 17:00
AUA013
Písek - DHC Plzeň
26 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.