Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Pavel Vrzáček
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.4.2018
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC128
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
23.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
35 : 15
8.4. 18:00
AC112
Zruč n.S. - Praha 4
22 : 31
1.4. 16:00
AC106
S.Vršovice - Zruč n.S.
33 : 21
25.3. 18:00
AC099
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
27 : 30
19.3. 17:00
AC095
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 22
12.3. 11:00
AC086
Zruč n.S. - Košutka
18 : 17
4.3. 18:00
AC084
Třeboň - Zruč n.S.
26 : 21
26.2. 11:00
AC073
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
30 : 28
19.2. 11:00
AC072
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
29 : 18
11.12. 11:00
AC062
Zruč n.S. - Č.Budějovice
32 : 28
3.12. 17:00
AC059
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
30 : 34
27.11. 11:00
AC051
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
20 : 33
20.11. 17:30
AC046
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
13.11. 11:00
AC040
Zruč n.S. - S.Vršovice
22 : 33
23.10. 15:30
AC033
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
30 : 14
15.10. 18:00
AC029
Zruč n.S. - H.Brod
18 : 30
8.10. 17:00
AC020
Košutka - Zruč n.S.
31 : 23
1.10. 18:00
AC018
Zruč n.S. - Třeboň
24 : 22
25.9. 16:00
AC007
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
33 : 25
18.9. 10:45
AC006
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
25 : 21
Český pohár mužů
7.9. 19:30
AM039
Slavia - Zruč n.S.
35 : 27
27.8. 15:00
AM012
Kutná Hora - Zruč n.S.
23 : 26
Předchozí kola
Jaro 2017 - 21. kolo - výsledky
video
online
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
32 : 29
video
online
Starý Plzenec - Rokycany
22 : 28
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Lokomotiva Plzeň B
17
12
2
3
495 : 433
26
2
Starý Plzenec
17
11
1
5
467 : 427
23
3
Košutka B
17
6
5
6
447 : 435
17
4
Rokycany
16
7
2
7
364 : 391
16
5
VŠ Plzeň "B"
16
5
2
9
397 : 426
12
6
Bolevec M.A.T.
17
4
2
11
388 : 427
10
7
Šťáhlavy
10
3
0
7
237 : 256
6
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň B
126
Martin Špinka
HK Rokycany
89
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
25
Petr Soukup
Bolevec M.A.T.Plzeň
13
Miroslav Pelech
BHS Starý Plzenec
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pašek
TJ Lokomotiva Plzeň B
26
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
26
Martin Špinka
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.