Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
starší žáci
Rozpis soutěže
Plzeňská liga starších žáků
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Radek Dvořák
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
22.10. 14:30
A029 - Šťáhlavy
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
37 : 24
2 liga muži JZČ
24.9. 17:00
AC009
Košutka - Č.Budějovice
37 : 26
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 12:30
AH127
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
22.4. 12:30
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
28 : 15
18.2. 12:30
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
28 : 25
22.10. 12:30
AH031
TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec
37 : 28
2.liga mladší dorostenci JČ
7.5. 14:30
AKA127
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
32 : 31
22.4. 14:30
AKA115
Sokol Šťáhlavy - TJ Loko Č.Budějovice
38 : 29
22.4. 10:00
AKA104
Talent Plzeň "B" - TJ Loko Č.Budějovice
46 : 22
Český pohár žen
9.10. 15:30
AN010
Slavoj Tachov - Slavia VŠ Plzeň
10 : 17
Žákovská liga starších žáků
30.4. 18:00
AO240
Pardubice - Lovosice
25 : 22
30.4. 16:00
AO238
Most - Pardubice
29 : 15
30.4. 14:00
AO236
Karviná A - Most
25 : 21
30.4. 13:00
AO235
Zlín - Pardubice
33 : 17
30.4. 10:00
AO232
Most - Zlín
20 : 17
21.1. 17:00
AO069
Házená Mělník - Most
22 : 22
21.1. 15:00
AO067
Dukla A - Házená Mělník
30 : 18
21.1. 13:00
AO065
Házená Mělník - Jičín
26 : 23
21.1. 11:00
AO063
Jičín - Most
18 : 23
21.1. 09:00
AO061
Most - Dukla A
19 : 24
Žákovská liga starších žaček
12.3. 16:15
AP180
J.Hradec - Háje A
16 : 18
12.3. 15:20
AP179
Písek A - Kobylisy II A
17 : 24
12.3. 14:25
AP178
DHK Most - J.Hradec
14 : 12
12.3. 13:30
AP177
Háje A - Písek A
12 : 10
12.3. 10:45
AP174
Háje A - DHK Most
11 : 17
12.3. 08:55
AP172
DHK Most - Písek A
20 : 15
4.12. 14:25
AP018
SC Bohumín - Kobylisy II A
13 : 25
4.12. 13:30
AP017
TJ Turnov - Slavia
1 : 37
4.12. 11:40
AP015
Slavia - Kobylisy II A
15 : 14
4.12. 10:45
AP014
TJ Turnov - SC Bohumín
7 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.turnaj Starý Plzenec - výsledky
video
online
Šťáhlavy - Starý Plzenec
25 : 21
video
online
Talent B - Rokycany
11.6. 09:50
video
online
Talent A - Starý Plzenec
24 : 7
video
online
Slavia VŠ Plzeň - Talent B
2 : 24
video
online
Talent A - Šťáhlavy
20 : 18
video
online
Slavia VŠ Plzeň - Rokycany
11.6. 13:10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šťáhlavy
20
18
1
1
467 : 229
37
2
Talent A
19
14
2
3
433 : 210
30
3
Talent B
19
12
1
6
339 : 242
25
4
Rokycany
18
5
1
12
201 : 359
11
5
Starý Plzenec
19
4
0
15
216 : 367
8
6
Slavia VŠ Plzeň
19
1
1
17
185 : 434
3
Tabulka střelců
Jan Šmrha
Talent Škoda JS Plzeň A
119
Ondřej Sedláček
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Petr Zeda
Talent Škoda JS Plzeň B
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dubský
HK Slavia VŠ Plzeň
5
Jindřich Rosendorf
BHS Starý Plzenec
4
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Nosek
TJ Sokol Šťáhlavy
12
Jan Štaff
HK Slavia VŠ Plzeň
10
Martin Strnad
Talent Škoda JS Plzeň A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.