Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
Rozpis soutěže
Plzeňská liga mladších žáků
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Marek Bareš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
22.4. 16:00
AC119
S.Vršovice - Košutka
31 : 24
8.4. 18:00
AC111
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
18.3. 18:00
AC096
Košutka - Třeboň
39 : 20
2.liga muži SVČ
8.5. 19:30
AD127
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
26.3. 17:30
AD101
1.HC Pardubice - Náchod "B"
37 : 27
12.3. 17:30
AD088
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
4.3. 17:00
AD083
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
26 : 22
1.liga starší dorostenci
4.3. 15:00
AG083
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
24 : 24
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 13:30
AH088
1.HC Pardubice - Loko Louny
26 : 22
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 18:00
AKB119
Vršovice B - TJ Sokol Úvaly
34 : 29
26.3. 15:30
AKB101
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
12.3. 15:30
AKB088
1.HC Pardubice - Loko Louny
33 : 42
4.3. 13:00
AKB083
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
46 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 15:25
AO258
Karviná A - Náchod
27 : 22
21.5. 14:30
AO257
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
21.5. 12:40
AO255
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
21.5. 09:55
AO252
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
21.5. 09:00
AO251
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
30.4. 17:30
AO250
Šťáhlavy - Jičín
25 : 18
30.4. 16:30
AO249
Liberec - TJ Cement Hranice A
24 : 29
30.4. 13:30
AO246
TJ Cement Hranice A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 23
30.4. 11:30
AO244
Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 25
30.4. 10:30
AO243
Šťáhlavy - TJ Cement Hranice A
30 : 22
30.4. 09:30
AO242
Pepino SKP Fr.-Místek A - Liberec
28 : 17
18.3. 16:45
AO190
Karviná A - Talent A
21 : 22
18.3. 15:50
AO189
Házená Mělník - Žeravice
22 : 18
18.3. 13:05
AO186
Žeravice - Liberec
30 : 17
18.3. 11:15
AO184
Talent A - Liberec
30 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.turnaj HC Plzeň -Božkov - výsledky
video
online
Šťáhlavy - HC Plzeň
13 : 9
video
online
Talent Škoda JS Plzeň C - Talent Škoda JS Plzeň A
1 : 9
video
online
Rokycany - Talent Škoda JS Plzeň B
7 : 4
video
online
Talent Škoda JS Plzeň C - Šťáhlavy
6 : 11
video
online
Talent Škoda JS Plzeň A - Talent Škoda JS Plzeň B
13 : 4
video
online
HC Plzeň - Rokycany
9 : 7
video
online
Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A
11 : 14
video
online
Talent Škoda JS Plzeň B - HC Plzeň
9 : 8
video
online
Talent Škoda JS Plzeň C - Rokycany
6 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Škoda JS Plzeň A
27
26
1
0
424 : 115
53
2
Šťáhlavy
29
23
1
5
315 : 190
47
3
Talent Škoda JS Plzeň C
29
13
1
15
209 : 284
27
4
HC Plzeň
25
9
0
16
194 : 273
18
5
Talent Škoda JS Plzeň B
28
5
3
20
162 : 279
13
6
Rokycany
30
4
2
24
149 : 312
10
Tabulka střelců
Daniel Bláha
HC Plzeň
143
Matěj Kovář
Talent Škoda JS Plzeň A
135
Ondřej Tříska
Talent Škoda JS Plzeň A
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Jirmář
TJ Sokol Šťáhlavy
8
Jakub Tofl
TJ Sokol Šťáhlavy
5
Kryštof Holý
TJ Sokol Šťáhlavy
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrubý
TJ Sokol Šťáhlavy
10
Jiří Sinkule
Talent Škoda JS Plzeň A
8
Kryštof Holý
TJ Sokol Šťáhlavy
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.