Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
Rozpis soutěže
Plzeňská liga mladších žáků
mladší žákyně
Liga ÚK/MLŽákyně
Krajské školní ligy
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 16:00
A074
Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B
29 : 29
23.4. 17:00
A045
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec
27 : 23
30.10. 15:00
A034
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
26 : 26
9.10. 19:30
A023 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Rokycany
27 : 19
11.9. 17:00
A004
Košutka B - Rokycany
15 : 15
1.liga muži
9.4. 11:30
AB110
Liberec - Sokol Ostrava
43 : 26
2.4. 16:00
AB104
Talent Plzeň "B" - SK Velká Bystřice
20 : 27
5.3. 17:00
AB080
Chodov - Talent Plzeň "B"
37 : 27
27.11. 13:30
AB053
Liberec - Chodov
34 : 28
25.9. 15:30
AB009
Liberec - SK Velká Bystřice
29 : 31
2 liga muži JZČ
19.3. 15:30
AC094
TJ Lokomotiva Plzeň - Sezimovo Ústí
29 : 22
1.liga starší dorostenci
2.4. 14:00
AG104
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
2.liga starší dorostenci Č
5.3. 15:00
AH080
Chodov - TJ Sokol Bělá
36 : 24
27.11. 17:30
AH053
Liberec - Chodov
38 : 38
25.9. 17:30
AH009
Liberec - 1.HC Pardubice
25 : 26
1.liga mladší dorostenci
9.4. 09:30
AJ110
Liberec - HK Baník Most
29 : 30
2.4. 12:00
AJ104
Talent Plzeň A - Pepino SKP F-M
30 : 21
27.11. 15:30
AJ053
Liberec - Dukla
24 : 27
25.9. 13:30
AJ009
Liberec - Pepino SKP F-M
33 : 36
2.liga mladší dorostenci JČ
25.2. 15:00
AKA077
Talent Plzeň "B" - Sokol Žďár n. S.
21 : 25
Český pohár mužů
28.9. 18:00
AM060
S.Vršovice - HBC Strakonice 1921
23 : 37
11.9. 17:30
AM041
VŠ Plzeň - HBC Strakonice 1921
22 : 34
3.9. 16:00
AM006
Rokycany - L.Vršovice
29 : 27
1.liga ženy
26.3. 16:00
AR099
S.Vršovice - Kunovice
38 : 36
11.12. 16:00
AR062
S.Vršovice - HC Plzeň
27 : 33
3.12. 14:00
AR059
H.Brod - S.Vršovice
26 : 32
23.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Olomouc B
28 : 27
28.9. 16:00
AR018
S.Vršovice - Kobylisy
23 : 21
2.liga ženy - západ
26.3. 18:00
AS099
S.Vršovice B - Astra
26 : 35
11.12. 18:00
AS062
S.Vršovice B - Č.Budějovice
22 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.turnaj HC Plzeň -Božkov - výsledky
video
online
Šťáhlavy - HC Plzeň
13 : 9
video
online
Talent Škoda JS Plzeň C - Talent Škoda JS Plzeň A
1 : 9
video
online
Rokycany - Talent Škoda JS Plzeň B
7 : 4
video
online
Talent Škoda JS Plzeň C - Šťáhlavy
6 : 11
video
online
Talent Škoda JS Plzeň A - Talent Škoda JS Plzeň B
13 : 4
video
online
HC Plzeň - Rokycany
9 : 7
video
online
Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A
11 : 14
video
online
Talent Škoda JS Plzeň B - HC Plzeň
9 : 8
video
online
Talent Škoda JS Plzeň C - Rokycany
6 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Škoda JS Plzeň A
27
26
1
0
424 : 115
53
2
Šťáhlavy
29
23
1
5
315 : 190
47
3
Talent Škoda JS Plzeň C
29
13
1
15
209 : 284
27
4
HC Plzeň
25
9
0
16
194 : 273
18
5
Talent Škoda JS Plzeň B
28
5
3
20
162 : 279
13
6
Rokycany
30
4
2
24
149 : 312
10
Tabulka střelců
Daniel Bláha
HC Plzeň
143
Matěj Kovář
Talent Škoda JS Plzeň A
135
Ondřej Tříska
Talent Škoda JS Plzeň A
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Jirmář
TJ Sokol Šťáhlavy
8
Jakub Tofl
TJ Sokol Šťáhlavy
5
Kryštof Holý
TJ Sokol Šťáhlavy
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrubý
TJ Sokol Šťáhlavy
10
Jiří Sinkule
Talent Škoda JS Plzeň A
8
Kryštof Holý
TJ Sokol Šťáhlavy
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.